Schronisko Ostrów

  ul. Pruślińska 3
  63-410 Wysocko Wielkie

  tel. 725 705 107 – to telefon do interwencji i wypadków.

  tel. 722 33 33 76 – to telefon, pod którym można porozmawiać o naszych psach, o adopcji czy ewentualnej rezerwacji (max do 2 tygodni) w godzinach pracy schroniska.

  Email: schronisko7ostrow@gmail.com

  O Schronisku

  Schronisko w Ostrowie Wielkopolskim w obecnej formie powstało w 2012 roku, z pomocą Agnieszki Nowickiej, która aktualnie je prowadzi. Przez lata ewoluowaliśmy, aż w końcu udało nam się w pełni zacząć realizować ideę uświadamiania i edukacji czym jest odpowiednia opieka nad czworonogami. Codziennie realizujemy nasze idee z pasją, staramy się zapewnić jak najlepsze standardy dla naszych podopiecznych oraz osób dających Im nowy dom.
  Schronisko znajduje się obecnie w Wysocku Wielkim, tuż na granicy z Ostrowem Wielkopolskim (wiatraki, Kozi Borek). Teren leży w spokojnej okolicy oraz przylega do niego las. W trosce o nasze psy wyprowadzamy je na spacery. Na terenie placu jest 75 kojców. Na główny budynek schroniska składają się między innymi: szpitalik, pomieszczenie do kwarantanny oraz gabinet lekarza weterynarii. Opiekę nad zwierzętami sprawuje oddany schronisku personel. Pracownicy i kilkunastu wolontariuszy dbają o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Naszą misją jest zapewnienie godnego życia wszystkim stworzeniom, które do nas trafią, a przede wszystkim znalezienie dla nich nowego domu.

  Dziękujemy Wszystkim, którzy nam pomagają i zapraszamy chętnych do współpracy!