Ważne ogłoszenie dla naszej społeczności! 🐾
Szanowni Przyjaciele Zwierząt,
Chcielibyśmy wam przypomnieć o pewnych istotnych faktach, które wprowadzamy w naszym schronisku w związku z ostatnimi wydarzeniami. Naszym priorytetem zawsze było dobro zwierząt i zapewnienie im bezpiecznego oraz kochającego środowiska. Dlatego też, w celu usprawnienia naszych działań, wprowadzamy małe zmiany i przypominamy.
📞 Numer interwencyjny dla zgłoszeń dotyczących bezdomnych zwierząt: Zależy nam na szybkiej reakcji w przypadkach pilnych. W związku z tym, prosimy o korzystanie z dedykowanego numeru interwencyjnego w przypadkach nagłych sytuacji związanych z bezdomnymi zwierzętami. Numer ten to: 504584848
📧 Zgłaszanie spraw zaniedbań za pomocą maila: Jeśli zauważycie przypadki zaniedbań lub innych nieodpowiednich warunków dla zwierząt w naszej okolicy, zachęcamy do kontaktu poprzez maila: schronisko@umostrow.pl. Wasze zgłoszenia są niezwykle ważne i pomagają nam zapewnić lepszą opiekę nad naszymi podopiecznymi.
🎙️ Rejestracja rozmów i połączeń: W trosce o przejrzystość i jakość naszej pracy, rozpoczynamy praktykę nagrywania wszystkich rozmów prowadzonych w schronisku. Chcemy również zapewnić dokładny rejestr połączeń, aby lepiej zrozumieć potrzeby naszej społeczności i zwierząt, które nam powierzono.
Zapewniamy, że zależy nam na każdym kontakcie, który do nas trafia, jednak chcielibyśmy podkreślić, że nasze zasoby są ograniczone. Jesteśmy obecni w realnym świecie, gdzie troszczymy się o naszych podopiecznych. Choć nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie wywołania i komentarze w sieci, to serce naszej działalności bije dla zwierząt, którym staramy się zapewnić opiekę, miłość i bezpieczeństwo. Dziękujemy za zrozumienie, że rzeczywistość jest dla nas najważniejsza. 🐾❤️
Dziękujemy wam za wsparcie i zaangażowanie we wspólną sprawę ochrony zwierząt. Wasza pomoc jest bezcenna, a każdy sygnał czy zgłoszenie przyczynia się do poprawy warunków życia naszych podopiecznych. Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla naszych czworonożnych przyjaciół!
Z wyrazami szacunku,
Zespół Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt 🐶🐱
Majek
Next Post

Author weblider

More posts by weblider

Leave a Reply