Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim wspierając adopcje w naszym schronisku postanowił czasowo przygarnąć jednego ze starszych podopiecznych placówki – Reksia. Nowy „urzędnik” bardzo szybko zadomowił się w murach ostrowskiego magistratu zyskując sobie sympatię nie tylko pracowników. Teraz okazuje się, że Reksiem zainteresowały się także ogólnopolskie media, zatem ze zwykłego pieska nasz bohater stal się prawdziwą gwiazdą i fantastycznym ambasadorem idei adopcji bezdomnych zwierząt.

Takie gesty mają znaczenie. Ostrowscy urzędnicy podkreślają, że gabinet Pani Prezydent i inne pomieszczenia znajdujące się w budynku to dom tymczasowy dla Reksia. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim promocja idei adopcji zwierząt oraz zapewnienie ciepłego kąta pozwalającego w komfortowych warunkach przetrwać panujące ostatnimi czasy mrozy. Wystarczy zerknąć na zamieszczone w poniższych artykułach materiały wideo by zrozumieć z jaką łatwością ten uroczy czworonóg kradnie serca wszystkich, których spotyka na swojej drodze.

Bardzo liczymy na to, że kolejnym rozdziałem tej pięknej historii będzie informacja na którą wszyscy tak bardzo czekamy – że znalazł się kochający dom gotowy pod swój dach przyjąć Reksia.

Zobacz artykuły i wideo na TVN24 oraz portalu wlkp24.info